Razem się bawimy, razem się kształcimy
Szkoła Podstawowa nr 44

Klasy Szkoły Podstawowej nr 44

Witajcie w naszej bajce! Pozdrawiają Was uczniowie Szkoły Podstawowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i naszej szkoły. U nas nigdy nie jest nudno, nigdy smutno. Bo nasza szkoła jest zawsze kolorowa, wesoła i fajna. Wiele się w niej dzieje ciekawego, a każdy dzień jest nową niezwykłą przygodą!

Poniżej znajduje się lista klas Szkoły Podstawowej nr 44.
Aby zapoznać się szerzej z daną klasą należy kliknąć na link

Aby obejrzeć fotografię w jej naturalnej wielkości należy kliknąć na jej miniaturę

Klasa I
Klasa II
Klasa III
Klasa V
Klasa VI
Zespół Terapeutyczno - Edukacyjny 2 D
Zespół Terapeutyczno - Edukacyjny 3 DKlasa II - wychowawczyni Maria Kmak

Klasa druga liczy 8 uczniów ; 2 dziewczynki i 6 chłopców. Dziewczynki o imionach: Patrycja i Kasia oraz chłopcy: Oskar, Antek, Oktawian, Igor, Łukasz i Michał. Pierwszoklasiści znakomicie zaprezentowali się podczas uroczystości pasowania ich na Uczniów Szkoły. Pięknie deklamowali wiersze i bez tremy wystąpili w przedstawieniu muzycznym o 4 porach roku. Są uczniami bardzo zdyscyplinowanymi i bardzo chętnie uczęszczają do szkoły. Biorą udział w wielu zajęciach specjalistycznych, które oferuje im nasza placówka. Są to : hipoterapia, zajęcia wspinaczkowe, integracja sensoryczna, kinezjologia, logoterapia, czy gimnastyka korekcyjna.


Klasa III - wychowawczyni Anna Hebda

To my uczniowie klasy trzeciej : Martyna W., Martyna S, Wiktoria, Jan, Natalia, Kasia, Kuba oraz nasza Pani Ania Uczymy się i pracujemy w pięknej, dużej i kolorowej klasie lekcyjnej, w której staramy się być pilni i aktywni. Znajdujemy jednak czas na zabawę i tańce. Uczestniczymy w konkursach, warsztatach, zabawach szkolnych. Zawsze jesteśmy w dobrych humorach!! Mamy wiele ciekawych zajęć w których z przyjemnością uczestniczymy:
- zabawy i tańce integracyjne z pierwszakami oraz przedszkolakami (każdy wtorek)
- zajęcia hipoterapii w Centrum Rehabilitacji i Rekreacji Konnej w Olszanicy
- zajęcia psychoedukacyjne - terapia kinezjologii Dennisona (projekt Unii Europejskiej)
- gimnastyka korekcyjna - terapia integracji sensorycznej (projekt Unii Europejskiej)
- basen w Zespole Sportowo rekreacyjnym " Radosna Nowina" w Piekarach


Klasa IV/V - wychowawczyni Agnieszka Chludek

To my klasa czwarta: Łukasz i Michał oraz piąta: Kamila, Krzysztof, Anna, Weronika, Karolina, Hubert. Bardzo lubimy się uczyć, jesteśmy aktywni i wytrwali w pracy. Jesteśmy również bardzo kreatywni zwłaszcza w tańcu, śpiewie i zajęciach plastycznych. Jesteśmy zgranym zespołem klasowym, pomagamy sobie i wspieramy się wzajemnie. Już wiemy, że sport to zdrowie dlatego chętnie uczestniczymy w zawodach sportowych, chodzimy na basen, rytmikę i gimnastykę korekcyjną.


Klasa VI - wychowawczyni Karolina Juszczyk

Hej, to my, szóstaki!
Jest nas coraz więcej w klasie, bo ciągle dołączają do nas nowi koledzy i koleżanki. Pewnie wiedzą, że nasz klasa jest fajna, że się razem bardzo dobrze czujemy, dobrze uczymy i świetnie bawimy. Naszą wychowaczynią jest pani Tereska Laskowska. A naszym ulubionym przedmiotem - wiadomo, Informatyka! Bardzo chętnie chodzimy na zajęcia do pracowni, gdzie uczymy się jak sobie radzić z komputerem i gdzie tworzymy bardzo fajne, kolorowe dzieła.


Zespół Zespół Terapeutyczno - Edukacyjny 2D - wychowawca Marcin Kaproń

Hej, to my, wesoła, "rockandrollowa drużyna", najradośniejsze dzieciaki w szkole. Uwielbiamy śpiewać, grać na różnych instrumentach, bawić się i płatać sobie psikusy. Jest nas tu czterech chłopaków, ale od września przybyła nam też nowa koleżanka. Nasz wychowawca, pan Marcin zawsze jest wesoły i roześmiany, więc i my zawsze mamy dobry humor, nawet wtedy, gdy za oknem siąpi jesienny deszcz.


Zespół Zespół Terapeutyczno - Edukacyjny 3D - wychowawczyni Teresa Laskowska

Nasz zespół liczy sześciu chłopców. Tak jak na chłopaków przystało lubimy kopać piłkę, grać w bocce, słuchać muzyki, tańczyć, grać na komputerze. Jesteśmy również świetni jeżeli chodzi o działania plastyczne i kulinarne, o czym świadczy nasz udział w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Bardzo lubimy jeździć konno w Ośrodku Rekreacji i Rehabilitacji Konnej "Tabun" w Olszanicy. Naszym wychowawcą jest p. Teresa Laskowska.